Denaturovaný líh 1L
Používá se do lihových vařičů, pro svícení, topení, čištění a odmašťování.




Líh je určen primárně k čištění a odmašťování. Poslouží také do lihových vařičů, na hoření a na svícení. Používá se také k čištění a odmašťování. Obsah etanolu je min. 90% obj. Roztok alkoholu, denaturačních činidel a vody.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Autokosmetika |
---|---|
Hmotnost: | 1 kg |
Položka byla vyprodána… |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty

Čistič na brzdy s extra silnými rozpouštěcími vlastnostmi pro čištění a odmašťování brzdových, spojkových, převodových a palivových částí vozidla. Vlastnosti výrobku: má antikorozní účinek, nezanechává zbytky a je nevodivý.
Podobné produkty

Polish and wax je kombinace leštící pasty s vysokým leštícím účinkem a voskem, vynikající ochranou laku beze šmouh.

Citrusový čistící prostředek na odstraňování mastnoty, asfaltu, maziva, vosku, inkoustu, pryskyřice, zbytků nálepek a lepidla z povrchů ošetřených a neošetřených kovů, dřeva, kamene a některých typů plastů.

Čistící prostředek na sklo a zrcadlo. Odstraňuje mastnotu, smog, nikotin, hmyz a zbytky vosku. Zanechává dokonalý lesk beze šmouh a je příjemně parfémovaný. Čistící odmašťovací pěna má silné rozpouštěcí vlastnosti.

Koncentrovaný výrobek na bázi speciálních povrchově aktivních látek s vysokou čistící účinností. Vytváří bohatou, hustou pěnu s vysokou odmašťovací schopností, která zaručuje perfektní rozpuštění nečistot.

Odstraňovač smůly a pryskyřice.

Speciální čistící prostředek odstraňující zbytky hmyzu ze skel a karoserie. Nezpůsobuje žádné poškození. Příjemně parfémovaný.