Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Nůžkový zvedák

Nůžkové zvedáky jsou oblíbenými zvedáky ve své kategorii. Své přední místo si zasloužili také díky nenáročnému servisu a své nenáročnosti na prostor. Ve složeném stavu dokážete svoji dílnu využívat efektivněji, pokud ho nepotřebujete mít postavený. Zatímco klasický dvousloupový zvedák je pevně připevněn k zemi, nůžkový zvedák ukotvíte pomocí patek i na rovném povrchu vaší dílny.

Hydraulický systém zvedáků je ovládán kontrolním panelem, který vám kromě zvedání a spouštění zvedáku umožní plošiny zablokovat v konkrétní výšce. Zvedání zajišťují hydraulické písty. V závislosti na maximální výšce zdvihu, kvality a zpracování jsou zvedáky vybaveny na každé plošině 1-2 písty. Součástí nůžkového zvedáku jsou také gumové podložky, které se umístí pod zvedací body a tak se předejde poškození prahů, karoserie či jiných prvků vozidla.

Mezi nejoblíbenější patří verze s nízkým zdvihem právě kvůli své snadné manipulovatelnosti, jelikož nemusí být pevně ukotveny k zemi. Pro ty, kdo chtějí provádět plnohodnotné práce a volně se pohybovat i pod vozidlem je vhodný tento zvedák s maximální výškou zdvihu až 185 cm. Zde už je však zapotřebí pevné ukotvení do podlahy.

V této kategorii naleznete také malé nouzové zvedáky vhodné do výbavy auta pro případ defektu a potřeby výměny kola za rezervu. Tyto zvedáky se také často nazývají nůžkovými.

Díky skladatelné konstrukci a kolečkům tak můžete zvedák přesouvat z místa na místo, z dílny do dílny bez dalších komplikací. Důležité je mít v dílně rovný a zpevněný povrch. Nůžkový zvedák je ideálním řešením pro servis karoserie, brzd či tlumičů.

 

Nejprodávanější

490
92855149092855
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem