Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Zouvačka pneumatik

cz_kategoria_vyzuvacky_pneumatik_banner863x328

Hledáte spolehlivé a efektivní řešení pro výměnu pneumatik ve vaší dílně, servisu či garáži? Chcete zvýšit produktivitu a ušetřit čas při práci s pneumatikami?

Zouvačky pneumatik jsou nezbytným nástrojem pro každý profesionální pneuservis. Tady je přehled, který vám pomůže zorientovat se v této kategorii a vybrat správný model pro vaše potřeby.

TYPOLOGIE VYZOUVAČEK PNEUMATIK

Automatické zouvačky pneumatik

Automatické modely jsou určeny pro profesionální použití, kde je nutná vysoká rychlost a efektivita. Jsou vybaveny elektronickými ovládacími prvky, které zjednodušují celý proces zouvání a nazouvání pneumatik.

Výhody:

➕ Rychlost a efektivita

➕ Minimální manuální zásahy

Nevýhody:

➖ Vyšší cena

Poloautomatické zouvačky pneumatik

Poloautomatické modely jsou ideální pro menší dílny nebo domácí použití. Kombinují manuální práci s automatizovanými funkcemi, což nabízí dobrý poměr ceny a výkonu.

Výhody:

➕ Nižší cena

➕ Dobrá kontrola nad procesem

Nevýhody:

➖ Vyšší náročnost na manuální práci

VELIKOST A TYP PNEUMATIK

Osobní vozidla

Zouvačky určené pro osobní vozidla jsou kompaktní a snadno ovladatelné. Ideální pro menší pneumatiky s průměrem do 20 palců.

Dodávky a SUV

Pro větší pneumatiky, jako jsou ty pro dodávky a SUV, budete potřebovat robustnější modely, které zvládnou větší zatížení a větší průměr kol.

Nákladní vozidla a traktory

Zouvačky pro nákladní vozidla a traktory jsou navrženy tak, aby zvládly největší a nejtěžší pneumatiky. Tyto modely jsou velmi odolné a nabízí vysokou výkonnost.

DODATEČNÉ FUNKCE A VYBAVENÍ

Pneumatický zvedák

Pneumatický zvedák umožňuje snadné a rychlé zvedání těžkých kol, čímž snižuje fyzickou námahu a zvyšuje efektivitu práce. Najdete ho například u této zouvačky.

Pomocná ramena

Pomocná ramena poskytují dodatečnou podporu při práci s většími a tužšími pneumatikami, čímž zvyšují bezpečnost a komfort při práci.

Další příslušenství

Sem patří hlavně doplňky, které zvýší bezpečnost a minimalizují riziko poškození pneumatiky či disku. Naleznete zde i další přídavná ramena, středící kužely či úchyty pro vyvažování kol motocyklů.

TIPY A RADY PŘI VÝBĚRU VYZOUVAČKY

Zvažte frekvenci používání. Pokud plánujete intenzivní využití, investujte do automatického modelu.

Zohledněte velikost a typ pneumatik, se kterými budete nejčastěji pracovat. Všechny naše zouvačky jsou standardně přizpůsobeny pro používání na osobních automobilech, pokud však plánujete přezouvat i dodávky, nákladní auta nebo menší hospodářské stroje, dbejte na parametr, který vám tuto možnost zajistí. Pomocná ramena a pneumatické zvedáky mohou výrazně usnadnit práci. Nezapomeňte také na potřebné doplňky jako jsou plastové násady či středící kužely.

Pokud plánujete kompletní obměnu staršího vybavení nebo zařizujete si novou dílnu, zvažte také naše zvýhodněné sestavy pro pneuservisy, které vám mohou ušetřit tisíce korun.

 

Nejprodávanější

710
1769901710176990
Značky
Hmotnost zouvačky
Maximální šířka kola
Napájení zouvačky
Rozsah ráfků (vnější)
Rozsah ráfků (vnitřní)
Sila kladiva zouvačky
Typ zouvačky

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem