Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Sady na zatlačení brzdových pístůPokud potřebujete vhodné nářadí pro montáž či demontáž brzdových pístků nebo nastavení třmenu brzd, jste na správném místě. Stačí si jen vybrat správnou sadu podle značky a typu vozidla a pustit se do práce.

Sady pro zatlačování brzdových pístů slouží k vytahování (mačkání) pístů ve válcích brzdové soustavy. Jsou potřebné pro opravy vozidel s kotoučovými brzdami. Oceníte je zejména při výměně brzdových destiček. Pomocí ní můžete podle potřeby brzdové písty zmáčknout nebo otočit. Sady jsou ideální do dílny, autoservisu, ale také do garáže každého kutila.

Sady jsou prakticky umístěny v kufříku z odolného plastu. Snadno se jím manipuluje a šetří váš čas. Samotné nářadí je vyrobeno z kvalitní oceli s povrchovou úpravou.

Sady obsahují 2 šroubová vřetena pro pravý i levý závit. U vozidel se třmeny kotoučových brzd s integrovanou ruční brzdou se zpětné vrácení brzdových pístů provádí zpětným otáčením. U ostatních vozidel zpětným stiskem těchto pístů.

Sady pro zatlačení brzdových pístků rozdělujeme podle počtu kusů. Podle počtu adaptérů se dělí na 12-dílné, 18-dílné, 21-dílné a 35-dílné.

12-kusová sada obsahuje 10 přítlačných nástavců a je vhodná pro značky jako Citroen, Audi, Fiat, Ford, Honda, Mitsubishi.

18-kusová sada obsahuje 15 přítlačných nástavců, jeden doraz a dva tlačné šrouby.

21-kusová sada obsahuje 17 přítlačných nástavců, včetně stahováku pro leváky.

Profesionální 35-kusová sada je vhodná pro většinu automobilů na trhu: Audi, Fiat, Ford, Isuzu, Honda, Jaguar, BMW, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Renault, Volvo, Citroen, Opel, SAAB, GM a VW.

 

Nejprodávanější

95
22761952276
Značky
 
Množství nářadí v sadě

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem