Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Aktualizace

Kódování počítačů je pro většinu lidí jednou z největších záhad života. Akceptujeme, že v každém chytrém zařízení jsou miliony řádků kódu, i když netušíme, jak se tam dostal. Stále více každé vozidlo na cestách musí neustále vyhodnocovat obrovské množství funkcí, od jednoduchých věcí, jako je hladina oleje a tlak v pneumatikách, až po životně důležité bezpečnostní funkce vykonávané snímacím zařízením RADAR a LiDAR, které v současnosti dokáže auto v případě nouze i automaticky zastavit. Pokud se o nějaké části dá říci, že je naprosto životně důležitá pro bezproblémový provoz vozidla, pak je to software.

V podstatě jsou aktualizace pro autodiagnostiky totéž jako aktualizace pro naše domácí počítače pro opravu chyb, opravu nebo výměnu poškozeného nebo zastaralého softwaru nebo pro jednoduchá vylepšení. Často jen toto může vyřešit nějaký problém, který má řidič s vozidlem. V jiném případě, pokud se řidič nedokáže softwarově spojit se svým autem, měl by využít jiné příslušenství k tomu, aby mohl svůj software v autě aktualizovat. Ať už jsou to OBD redukce nebo OBD doplňky. Aktualizace softwaru mohou zlepšit funkčnost nebo efektivitu jednoho nebo více systémů vozidla, aby bylo vozidlo efektivnější nebo bezpečnější.

Nejste si jisti, která diagnostika je vhodná pro vás? Odpovídali jsme nejčastější dotazy našich zákazníků, které vám pomohou s výběrem.

 

Nejprodávanější

4720
445151472044515
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem