🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Vyvažovačky kol

cz_kategoria_vyvazovacky_kolies_banner863x328

Jezdit s nevyváženými koly je velmi nepříjemné. Vibrace volantu, špatné jízdní vlastnosti a nadměrné optřebení pneumatik, tlumičů, nápravných částí a podobně. O bezpečnosti v tomto případě nemůže být ani řeč. Vyvažovačky kol dokáží jednoduše nevyvážení změřit a určit místo pro umístění závaží. Kola je proto třeba při každém přezouvání vyvážit.

Dnes si už pneuservis bez vyvažovačky pneu neumíme představit. Vyberte si z naší široké nabídky vyvažovaček kol pro osobní a nákladní auta či motocykly, množství prísluženstva a náhradních dílů. V nabídce naleznete i automatické a poloautomatické vyvažovačky kol. Jsou vhodné pro plechová i hliníková kola. V nabídce naleznete také automatické a poloautomatické vyvažovačky kol, které vám díky svým funkcím usnadní práci. Nemusíte ručně zadávat parametry kola, protože je automatická vyvažovačka načte za vás. Některé vyvažovačky disponují programem ALU-S, který vám vyhledá správné místo pro nalepení závaží. Jsou extrémně přesné díky piezoelektrickému senzorovému systému. Zaznamenají i tu nejmenší nerovnováhu kola. Praktickou funkcí je také automatický start po sklopení ochranného krytu. Díky správné vyvažovačce bude vaše práce v pneuservisu rychlá a efektivní. Všechny vyvažovačky mají přesné a spolehlivé měření.

Kromě toho vám nabízíme řadu příslušenství a náhradních dílů. Pro správné vyvážení kola si nezapomeňte objednat i vyvažovací závaží. Dělí se na naklepávací a samolepící. Samostatnou kategorií je vyvažovací prášek, který je vhodný pro autobusy, nákladní auta, trolejbusy atp.

Díky správné vyvažovačce bude práce v pneuservisu rychlá a efektivní.

 

Nejprodávanější

71
8358017183580
Značky
 
Hmotnost vyvažovačky
Maximální hmotnost kola
Průměr disků
Průměr dříku vyvažovačky
Rychlost otáčení
Typ vyvažovačky

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 27 položek celkem