🏷️ Black Friday ⚫ Největší výprodej letošního roku je tady! Využijte slevy až do -60% na vybrané zboží. ❗Pozor - jen do vyprodání zásob!

Vozíky na nářadí a podložky na kolečkách

Dílenské vozíky na nářadí jsou vybaveny pevnými koly, která usnadňují přesun celého vozíku. Díky tomu můžete mít své nářadí po ruce, kdekoli potřebujete rychle a jednoduše. Vozíky jsou vybaveny praktickými úložnými prostory ve formě zásuvek a skříněk. Tak si udržíte pořádek a v dílně a už nikdy nic neztratíte. Můžete si vybrat dílenský vozík s pěnovou výplní a nářadím nebo bez. Případně si pořídit pěnovou výplň a vozík si přizpůsobit podle svého přání. S kvalitním vozíkem na nářadí vám půjde práce od ruky.

Montážní podložky na kolečkách jsou perfektním pomocníkem při práci pod vozidlem. Mobilní lehátko navíc zvýší komfort při práci v porovnání s ležením na tvrdé zemi. Lehátko můžete mít v klasickém plastovém provedení, s polštářem, který uleví vašemu krku od námahy, případně s měkkým čalouněním. Univerzálním pomocníkem může být také montážní lehátko a židle v jednom.

 

Nejprodávanější

561
29346156129346
Značky
 
 
 

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 33 položek celkem