Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Zvedáky a hevery

zdvihaky cz-01

Vítejte v naší široké nabídce Heverů a zvedáků, kde naleznete škálu produktů pro vaše potřeby od zvedáků motorů a převodovek přes jack-bagy, pojízdné zvedáky - žáby až po různé typy zvedáků, jako jsou nůžkové, jednosloupové, dvousloupové, kanálové, pneumatické zvedáky, , panenky, nájezdy a široké spektrum příslušenství, jako například gumové podložky pro zvedáky.

VHODNÉ PRO DOMÁCÍ ÚČELY

Hledáte zvedák pro občasné využití v garáži či na dvoře, při opravě běžných věcí? V tom případě může být pro vás zajímavý pojízdný zvedák – žába nebo sloupový zvedák – panenka. Díky svým rozměrům a jednoduchosti pro manipulaci jsou vhodné opravdu do každé garáže. Jedná se většinou o hydraulické zvedáky, které za pomoci páky zvednete nebo spustíte dolů.

Pokud je však vaše garáž vybavena kvalitním kompresorem, může být pro vás zajímavý i pneumatický nebo měchový zvedák z této nabídky. Stlačený vzduch vám pomůže při zvedání vozidel, takže se nemusíte namáhat s pumpováním hydrauliky.

Většina zmíněných zvedáků je vybavena nosností minimálně 3 tuny, takže si poradí s každým osobním autem. Pokud potřebujete zvednout například dodávku nad 3,5 tuny, tak pečlivě sledujte maximální možné zatížení zvedáku.

Rozhodování při výběru správného produktu může být náročné. Doporučujeme vzít v úvahu zátěž, kterou budete zvedat, a pečlivě zvážit typy vozidel, které budete servisovat. Většina našich produktů je navržena pro specifické účely a hmotnosti, a proto je důležité vybrat si ten správný produkt, který vyhovuje vašim požadavkům.

💡TIP: Nenechávejte zvedák nikdy dlouhodobě zatížen! V případě, že potřebujete auto ponechat zvednuté určitou dobu využijte podpěr, které jsou k takovému zatížení určeny.

Zvedák na auto: Velké srovnání zvedáků

VHODNÉ PRO AUTOSERVISY A SPECIALIZOVANÉ DÍLNY

Pro případ, že hledáte opravdu výkonný zvedák například do autoservisu, nejideálnějším řešením bude dvousloupový zvedák. Takový zvedák nesmí chybět v žádném servisu, protože způsob jakým je auto zvednuto poskytuje nejširší spektrum prací, které lze provádět na vozidle. Od výměny oleje, práce na zavěšení kol či hnacím ústrojí.

Zvedáky jsou vybaveny automatickým zvedáním a spouštěním pomocí ovládacího panelu. Díky nosnosti umožňují zvedat osobní ale i dodávková vozidla. Kvůli stabilitě je třeba takový zvedák zalít vrstvou betonu. A však po montáži se můžete spolehnout, že vám budou sloužit dlouhá léta. S takovým zvedákem si můžete být jisti, že vás už nic nepřekvapí.

💡TIP: Gumové podložky patří ke spotřebnímu materiálu, ale výrazně zvýší bezpečnost a ochrání karoserii vozidel, ať už jde o dvousloupové nebo nůžkové zvedáky.

Své přední místo mezi mechaniky si vysloužily i nůžkové zvedáky díky nenáročnému servisu a prostoru – nenáročné na prostor. Ve složeném stavu dokážete svoji dílnu využívat efektivněji, pokud ho nepotřebujete mít postavený. Zatímco klasický dvousloupový zvedák je pevně připevněn k zemi, nůžkový zvedák ukotvíte pomocí patek i na rovném povrchu vaší dílny. Nůžkový zvedák je ideálním řešením pro servis karoserie, brzd či tlumičů.

Jednosloupový zvedák, může být zajímavým řešením pro dílny s menším prostorem.

Servisní montážní jámu můžete vybavit kanálovým zvedákem a tak si usnadnit spoustu prací.

ZVEDÁKY URČENÉ PRO DALŠÍ PRÁCE

Práce v autoservisu často vyžaduje specializované nářadí a doplňky. Při výměně motoru a servisování motoru není nic lepšího než „žirafa“. Zvedáky motorů jsou pojízdné a usnadňují manipulaci is jinými těžkými předměty.

Pokud si neumíte poradit, který je pro vás vhodný přečtěte si tento článek.

Zvedáky převodovek - nedejte se oklamat názvem, tyto zvedáky se neomezují jen na zvedání převodovek, i když na to byly speciálně navrženy. Zkušení mechanik je využije kromě výměny převodovky či spojky i při montáži a demontáži náprav vozidel či výfukových systémů.

💡TIP: Při výběru žirafy nebo zvedáku převodovek zvyšte i dostupné příslušenství v podobě adaptérů, balancérů a pomocných zvedáků, mohou vám totiž výrazně usnadnit manipulaci se zvedanými díly.

NOUZOVÉ ZVEDÁKY

Někdy může dojít ik situaci, že vás na vaší cestě postřehne nepříjemnost v podobě defektu. Automobily, které jsou vybaveny rezervní pneumatikou jsou zpravidla vybaveny i nouzovým zvedákem-li vám však ve vaší výbavě chybí máme pro vás tento.

Pokud jste offroadový jezdec potřebujete mít ve své výbavě jack-bag. Jedná se o nafukovací zvedací vak, který lze napojit přímo z výfuku automobilu a přidáváním plynu auto zvednout, jsou však vybaveny také možností napojení na kompresor.

Kromě výběru správného produktu je důležité dbát na bezpečnost při používání zvedáků. Před použitím se ujistěte, že jsou ve správném stavu a používejte je na rovném povrchu. Pravidelná údržba a kontrola zvedáků jsou klíčové pro dlouhodobé bezpečné používání.

Prodloužení životnosti vašich zvedáků lze dosáhnout pravidelnou údržbou a správným skladováním. Uchovávejte je na suchém a čistém místě, vyhněte se nadměrnému namáhání a dbejte na kontrolu, aby byla zajištěna jejich spolehlivost a bezpečnost při používání.

Rozhodli jste se pro pneumatický zvedák? Tady je ještě několik věcí, které byste měli vědět. 

 

Nejprodávanější

75
109990175109990
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 8 - 140 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 140 položek celkem