Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Balení a expedice

V dnešní době odesíláme a přijímáme balíčky téměř každý den. Ať už jste běžný spotřebitel nebo firma, která odesílá množství balíčků denně. Kurýři se celé dny nezastaví, aby doručili stovky zásilek denně. Všichni chceme, aby se obsah zásilky dostal k zákazníkovi nebo adresátovi bez poškození. Poškození balíku při přepravě je však běžným jevem. Proto je důležité použití správných materiálů a balicích způsobů. Snižte riziko poškození balíku s produkty od Profigaráže.

Větší předměty je vhodné odesílat například v krabicích, pro zabezpečení balíku je dobré využít bublinkovou folii k zabalení předmětu a vyplnění krabice. Nesmíte ani zapomenout na uzavření krabice silnou lepicí páskou, nebo stretch fólií. Menší předměty můžete expedovat také v klasických, bublinkových nebo bezpečnostních obálkách, které ochrání zboží před poškozením nebo neoprávněným otevřením.

BUBLINKOVÁ FÓLIE

Poskytuje skvělou ochranu křehkých předmětů, přístrojů, oděvů a podobně. Poslouží také jako výplň krabice pro stabilizování obsahu balíku nebo oddělení více předmětů v krabici. Díky bublinkám bude předmět perfektně chráněn před nárazem, tlakem a neopatrným zacházením. U nás máte na výběr z 60m a 100m návinu, ve více šířkách.

OBÁLKY

Obálky jsou ideální pro zasílání menších předmětů. Nezabírají mnoho místa, poskytují rychlý způsob balení a proto je jejich doručení jednodušší a levnější. Do obálek jednoduše zabalíte kromě dopisů i malé součástky, náhradní díly a mnoho dalšího. Bezpečnostní obálky využijete v případě přepravy cennějšího zboží. Tyto obálky nelze otevřít bez poškození. V této kategorii naleznete klasické papírové a bublinkové obálky ale i silnější bezpečnostní obálky.

UZAVÍRATELNÁ SÁČKY

Uzavíratelné kapsy jsou transparentní a vyrobeny z pevného materiálu se silným lepícím uzavíráním. Díky průhlednosti vždy budete vědět, co je uvnitř. Perfektně poslouží k odesílání různých vzorků, ke skladování sypkých materiálů nebo k uskladnění menších produktů. Vyberte si rozměr, který potřebujete.

Stretch fólie

Vhodné pro balení zboží ve skladu ale i pro uskladňování věcí v domácnosti. Ideální k balení palety při přepravě většího množství předmětů, k obalení krabice aby se předešlo k navlhnutí nebo přetržení, případně k zabalení kufru při cestování letadlem. Využití je opravdu univerzální. Fólie jsou odolné vůči různým vnějším vlivům. U nás naleznete hlavně transparentní fólie o síle 23 mikronů.

Správných postupů pro balení je mnoho. My pro vás máme 5 tipů, na co byste neměli zapomenout při balení různých předmětů:

  1. Zvolte vhodnou velikost a tloušťku krabice (případně obálku) s ohledem na hmotnost a charakter zboží.
  2. Pokud v balíku zasíláte více kusů, oddělte je tlumicím materiálem, například polystyrenem nebo bublinkovou fólií.
  3. Prostor v krabici rovněž vyplňte ze všech stran výplňovým materiálem, (včetně dna i vrchní části) aby se zboží během přepravy nepohybovalo. Deformační zóny balíku (rohy a hrany) zpevněte, ideálně přesně padnoucím polystyrenem nebo vhodnou alternativou.
  4. Do balíku nezapomeňte vložit potřebné dokumenty: průvodní dopis, fakturu nebo její číslo, případně číslo, reklamační dokument.
  5. Balík zalepte lepicí páskou do tvaru H, aby se zamezilo vniknutí třetí osoby do balíku.
 

Nejprodávanější

120
21805112021805
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 43 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 43 položek celkem