Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe jinak známé také jako vápky jsou výborným prostředkem pro rychlé a efektivní čištění různých různých povrchů a materiálů. Na našem e-shopu najdeme elektrické, akumulátorové a benzinové modely, včetně bohaté nabídky příslušenství a čistících přípravků. Přečtěte si, k čemu jsou vysokotlaké čističe vhodné a proč je výhodné nakupovat u nás.

Pokud jednou vyzkoušíte vysokotlaký čistič, už nikdy na něj nedáte dopustit. Své uplatnění najde v domácím, komerčním i zemědělském odvětví. Použití vysokotlakého čističe je snadné a rychlé. Takto zvládnete vyčistit větší plochu i odolnější špínu než klasickým mytím s hadrem a čistícím přípravkem. Překážkou už nebude motorka zanesená suchým blátem, autem, které zapadlo prachem, zahradní dlažba obrostlá mechem, mastný gril ani jakákoli jiná špína, se kterou jste si dosud nevěděli rady. Se správným čistícím přípravkem můžete navrátit zašlý lesk laku svého auta, nebo efektivně vyčistit chodník, dlažbu či fasádu od plísní.

💡 Hledáte praktickou a lehkou vapku, se kterou můžete kdykoli vyrazit na cesty a využít ji téměř kdekoli? Zde je řešení - Zvolte si akumulátorový vysokotlaký čistič.

ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ VAPEK SÍLY:

Hobby:

12 – 120 barů, průtok obvykle do 400l/hod. - je ideálních pro občasné použití v domácnosti, například mytí kol, základní umytí motorek, skútrů či aut, zahradního nábytku a jemných materiálů.

Medium:

120 - 150 barů, průtok kolem 500l/hod. - má vysokotlaký čistič vhodný pro kvalitní umytí automobilu, zdí, fasád, střech, střešních okapů, teras, chodníků, dlažeb, plotů, zahradní techniky...

Heavy:

150 - 300 barů, průtok nad 600l/hod. - jde o profesionální vysokotlaký čistič, které mají uplatnění v zemědělství, výrobě, stavebnictví, provozech, halách. Vysoký tlak takových čističů si poradí už téměř se vším všudy.

WAPKY PODLE ZDROJE NAPÁJENÍ:

🔌 Elektrické:

Jedná se o klasické čističe napájené z elektrické sítě. Většinou se jedná o výkonná a kvalitní zařízení, která pokryjí široké spektrum prací. Obvykle disponují delší životností komponentů. Limitujícím faktorem je však napájení v elektrické zásuvce.

⛽ Benzinové/motorové:

Spalovací motor odbourává potřebu napájení zařízení z elektrické sítě, proto je tento typ vhodný tam, kde není přístup ke zdroji elektrické energie. Motorové vysokotlaké čističe disponují vysokým výkonem. Nevýhodou může být, vyšší hmotnost a hlučnost motoru.

🔋 Akumulátorové:

Akumulátorové vápky jsou praktické, lehké, vhodné na cesty. Stačí nabít akumulátor a vyrazit. Vapka bude pracovat bez elektrické energie tak dlouho, jak jí to baterie dovolí, a to může být poněkud limitující.

TIPY PRO SPRÁVNÉ POUŽÍVÁNÍ VYSOKOTLAKÉHO ČISTIČ?

  • Ve srovnání s klasickým mytím pomocí zahradní hadice vápka ušetří značné množství vody a času.
  • Dejte si pozor na příliš vysoký tlak, který by mohl poškodit čištěný materiál.
  • Před spuštěním vysokotlaké myčky vytlačte veškerý vzduch ze systému.
  • Používejte jemný filtr mezi čističem a přívodem vody a pravidelně jej čistěte.
  • Před zimou odstraňte z vapky veškerou vodu, důkladně ji vysušte a vyčistěte.

 

💡 Příslušenství: Zkontrolujte dostupné příslušenství a trysky pro různé úkoly, se kterými se můžete setkat. Pro vyšší univerzálnost zařízení si vyberte čistič s regulací tlaku.


Prach, bláto, plísně, mechy, oleje a jiné chemikálie, nic vám už nebude stát v cestě. Vyberte si vysokotlaký čistit z naší široké nabídky. Potřebujete poradit nebo máte dodatečné informace? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Nejprodávanější

86
1262518612625
Značky
 
Maximální průtok vysokotlakého čističe
Typ vysokotlakého čističe
Účinnost vysokotlakého čističe
Výkon vysokotlakého čističe

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem