Slevy až -40% pro široký sortiment produktů v našem letním výprodeji. ☀️ Neváhejte a nakupujte výhodně!

Izolační materiály

V automobilovém průmyslu je kvalitní izolace stále důležitější nejen pro komfort řidiče a cestujících, ale také pro zvýšení energetické účinnosti a snížení hladiny hluku. Tepelná a akustická izolace zajišťuje pohodlnou a tišší jízdu, zlepšuje energetickou efektivnost a snižuje hladinu hluku v kabině vozidla. V této kategorii se zaměřujeme na různé izolační materiály a příslušenství pro automobily, včetně izolací do dveří, pod kapotu, do nákladních prostor ale nejen to, nabídneme vám zde i oblíbené akustické panely vhodné do nahrávacích studií, ateliérů, sálů, společenských místností nebo kin. Hledáte izolaci oken či dveří ve vašem domově? Pořád jste na správném místě.

Tepelná izolace je důležitá pro udržení správné teploty v kabině a pro ochranu komponentů pod kapotou před přehříváním. Tyto izolační materiály pomáhají zvýšit efektivnost klimatizace a zajistit pohodlí jízdy. Pro komerční vozidla je izolace nákladových prostor rovněž velmi důležitá, protože udržuje optimální teplotní podmínky pro přepravované zboží. Ať už jde o přepravu potravin nebo jiného zboží náchylného k teplotním výkyvům.

Akustická izolace snižuje hluk, který se dostává zvenčí do kabiny vozidla. To zahrnuje izolaci do dveří, podlahy a stropu vozidla, což přispívá k tiššímu prostředí během jízdy, vyššímu komfortu za jízdy a tak ke snížené únavě z dlouhého cestování.

Při instalaci těchto izolačních materiálů je důležité mít k dispozici správné příslušenství, jako jsou čističe, lepidla, válečky a nátěry. Tyto doplňky pomáhají zajistit efektivní instalaci a zlepšují výkon izolačních materiálů.

Pro ty, kdo preferují kompletní řešení, máme v nabídce sady pro izolaci, které zahrnují všechny potřebné materiály a instrukce pro profesionální instalaci.

Izolace je dokonalým řešením ať už chcete přispět ke zvýšení komfortu v autě, vyšší bezpečnosti, zabezpečení norem, energetické úspoře v domácností, odhlučnění potřebných místností a při všem na co si jen vzpomenete. Ať už jde o váš osobní vůz, komerční vůz, domácnost nebo garáž správná zásadně prospěje vašemu pocitu pohodlí a bezpečnosti.

Vyberte si z široké nabídky izolačních materiálů a příslušenství.

 

Nejprodávanější

76
29591762959
Značky
Materiál izolace
Tloušťka izolace
Typ akustického panelu
Typ izolace

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem