Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Herman

Herman je slovenská značka, která se již více než 30 let zabývá výrobou nářadí, pro profesionály, kteří si potrpí na nástrojích vysoké kvality. Značka začínala s prodejem elektronických součástek, multimetrů a servisem radiostanic. Postupně se přepracovaly k jejich aktuální specializaci, a to výrobě nářadí určeného převážně pro stavební a rekonstrukční práce.

Na kvalitě jim opravdu záleží, co potvrzují důkladně promyšlené detaily každého nářadí. To, že patří ke špičce na našem trhu, potvrzují jejich důkladné testovací procesy nářadí jako celku i jednotlivých funkcí a technických parametrů. Tato testování probíhají v dlouhodobých a extrémně náročných podmínkách. Proto zákazníci, který značku Herman jednou vyzkoušeli už po jiné netouží.

Významným prvkem jejich výroby je elektrické nářadí, které se v současnosti vyznačuje bezuhlíkovými motory s mimořádně vysokou účinností. V naší nabídce naleznete zákazníky ověřené vrtačky a brusky od značky Herman, vrtaky, brusné a řezné kotouče a další příslušenství.

24
48761244876

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem