Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 6789 hodnocení
5
6549x
4
113x
3
26x
2
13x
1
88x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

JC Avatar autora Jan Cidlinský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2025
JV Avatar autora Jiří Vozar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2025
JS Avatar autora Jaroslav Suffner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2025
LP Avatar autora Lubomír Potužník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.5.2025
Vše proběhlo bezvadně, čerpadlo nemá chybu!!!
K Avatar autora Katarína z Profigaráž.cz (Administrátor) 7.5.2025
Dobrý den, děkujeme za skvělé hodnocení! Máme radost, že vše proběhlo bez problémů a s čerpadlem jste naprosto spokojen. Ať slouží bezchybně co nejdéle! S pozdravem Tým Profigaráž.cz
KB Avatar autora Karel Benda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.5.2025
Ok
JŠ Avatar autora Josef Šíma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.5.2025
Ano
BŠ Avatar autora Bohumil Štěpánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2025
MZ Avatar autora Miroslav Zámečník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2025
Vše OK.--děkuji.
K Avatar autora Katarína z Profigaráž.cz (Administrátor) 2.5.2025
Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že vše probíhalo v pořádku. S pozdravem Tým Profigaráž.cz
KZ Avatar autora Košík Zdeněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.4.2025
MH Avatar autora Martin Hruby Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
JM Avatar autora Jaroslav Mikšovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
LD Avatar autora Libor Daněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
Naprostá spokojenost,jako vždy.
K Avatar autora Katarína z Profigaráž.cz (Administrátor) 2.5.2025
Dobrý den, děkujeme za skvělou zpětnou vazbu! Těší nás, že jste opět spokojený. Snažíme se poskytovat vždy tu nejlepší službu. S pozdravem Tým Profigaráž.cz
AH Avatar autora Alena Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
MP Avatar autora Michal Pfleger Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
JK Avatar autora Jiří Kolář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
RJ Avatar autora Robin Jirkovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.4.2025
MB Avatar autora Michal Brož Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2025
IR Avatar autora Ivo Rolny Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2025
RV Avatar autora Ryšan Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.4.2025
TN Avatar autora Thang Nguyen Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.4.2025

Ovládací prvky výpisu

6789 položek celkem