Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 6792 hodnocení
5
6552x
4
113x
3
26x
2
13x
1
88x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

PD Avatar autora Pavel Daněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.5.2024
OS Avatar autora Ondřej Stehlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2024
Rychle odesláno i doru eno dobrá komunikace nářadí prislo kvalitní a přesně co jsem si objednal
JŘ Avatar autora Josef Řehák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2024
YK Avatar autora Yury Karida Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2024
ZS Avatar autora Zdeněk Slabina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.5.2024
JJ Avatar autora Jan Jirka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.5.2024
Super jednání, rychlost....Není co dodat.
AB Avatar autora Alena Balcarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.5.2024
Spokojená jsem velmi, rychlé dodání,kvalitní zboží Děkuji
SŠ Avatar autora Sylvie Ševčiková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2024
VC Avatar autora Vasil Chovban Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2024
JP Avatar autora Jana Pruknerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2024
IA Avatar autora Ionuț Aspricioiu Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2024
PK Avatar autora Přemysl Karpíšek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.5.2024
kvalitní zboží, dobrá cena,
JP Avatar autora Josef Papirnik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.5.2024
Spokojen
PH Avatar autora Petr Hanzelka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.5.2024
JB Avatar autora Jan Bareš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2024
DI Avatar autora Dumitru Inioglo Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2024
PR Avatar autora Pavel Rosol Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2024
JM Avatar autora Jiří Macura Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.5.2024
PV Avatar autora Pavel Vačviric Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 24.5.2024
ZH Avatar autora Zdeněk Hora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2024
Naprosto bez problémů 👍

Ovládací prvky výpisu

6792 položek celkem