Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

6 tipů jak si zpříjemnit a usnadnit práci v garáži během zimy

Zima je tady a to je čas připravit svou garáž a dílnu na chladné měsíce. Důkladná příprava není jen o ochraně vašeho vozidla před zimními vlivy, ale také o zajištění optimálních podmínek pro práci v dílně.

Náš sortiment je široce zaměřen i na zvládnutí zimní sezóny bez starostí a nepříjemných překvapení. Zde je pár tipů jak si zpříjemnit a usnadnit svoji práci během chladných měsíců.

Ohřívače

Příjemná teplota v garáži nebo dílně je nenahraditelná. Důležitá je nejen pro pohodlí, ale také pro správné fungování nářadí a jiných zařízení. Elektrický ohřívač je vhodný do uzavřených a malých prostor na druhé straně u plynového je třeba dbát na dostatečné větrání, avšak častokrát můžete očekávat od tohoto typu vyšší vytápění sílu.

Izolace

Ohřívač sice zpříjemní teplotu v místnosti, ale kvalitní tepelna izolace, minimalizuje únik tepla, udrží příjemnou teplotu déle a sníží náklady na spotřebu energie. To platí pro garáže, dílny i automobily.

Elektrocentrály

V případě výpadku elektrické energie jsou elektrocentrály nezbytným záložním zdrojem energie. Benzinové nebo dieslové s dostatečnou kapacitou pro zajištění provozu elektrických zařízení v garáži nebo dílně naleznete na Profigaráži.

Uskladnění pneumatik

Pořádek v dílně také zvýší komfort při práci během dlouhých zimních večerů. A co nejčastěji zabírá kopec místa v každé garáži? Správně, jsou to pneumatiky. Bezpečné a vhodné uskladnění pneumatik je důležité nejen pro pořádek ale také pro zachování jejich kvality. Nástěnný držák je praktickým pomocníkem, který vyřeší tento problém. Pozor si dejte i na povalující se nářadí a raději zkontrolujte i náš nábytek do dílny.

Nabíječky autobaterii

Zimní měsíce mohou autobaterii vašeho vozidla výrazně zatížit. Proto v žádné garáži během zimy nesmí chybět nabíječka autobaterií, startovací zařízení nebo startovací kabely, které eliminují starosti s obtížemi při startování vozidla.

Autochemie na zimu

Možná se nevyhnete parkování venku během mrazivých dnů a nocí. Proto doporučujeme zajistit si potřebnou výbavu do auta. Škrabky na led jsou již zastaralé, nyní vám stačí rozmrazovač oken. Po ruce je dobré mít i rozmrazovač zámků. Samozřejmostí je nemrznoucí směs do ostřikovačů.

Zimní sezóna je v plném proudu, proto se nenechte překvapit neočekávanou situací, nízkými teplotami nebo nepříjemnými překvapeními. Připrava na zimní sezónu je důležitá nejen pro váš vůz, ale také pro bezproblémový chod dílny.