Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Profesionální nářadí pro profi garáž

Naším cílem je nabídnout všem zákazníkům kvalitní nářadí pro kutily i pro profesionály pracující v profi autoservisu či pneuservisu. Skvělý poměr ceny a výkonu má u nás nářadí, které využijí zejména ti, kteří rádi zkoušejí své schopnosti při práci pod kapotou. Profesionální nářadí si u nás koupíte docela jednoduše - stačí pár kliků nebo nám zatelefonujte a my vám při výběru a objednávání rádi poradíme.

Začínáme takříkajíc od podlahy - tedy při pneumatikách.

Vše pro kvalitní pneuservis

Zouvačka a prezúvačka pneumatik nechybí v žádném servisu. Proč? Neboť radikálním způsobem usnadňuje a zjednodušuje práci při přezouvání pneumatik osobních aut, motorek i nákladních automobilů.

 petr-urbanek-jXaU4b2MvbM-unsplash

V standardním vybavení zouvačky a prezúvačky se nachází

  • filtrační a mazací jednotka
  • nafukovací pistole, ke které je připojen i manometr
  • dva typy plastových chráničů nohou - válečkové a posuvné
  • odlučovač vody a oleje.

 

Základní vybavení doplňují:

  • 4 kusy plastových krycích čelistí
  • montážní lžíce
  • válečkové uchycení
  • nádoba na příslušenství

 

V pneuservisu nesmí chybět ani kvalitní kompresor a pořádně dělo. Máme samozřejmě na mysli tlakové dělo na pneumatiky, které tlakem vzduchu okamžitě vyplní prostor pneumatiky a nadzvedne její horní bočnici. Díky speciálnímu tvaru výtokové trysky je montáž pneumatik na ráfek úplně jednoduchá a trvá jen pár vteřin.

Závěrečná úprava po přezutí pneumatik patří vyvážení. Kvalitní vyvažovačka kol na automatické zadávání parametrů šířky a průměru ráfku pomocí ramene. Takto značně zkracuje čas celého procesu vyvažování a téměř úplně eliminuje chyby při měření.

Nářadí pro autoservis a autoklampiarske nářadí

I při běžných opravách, výměnách a kontrolách se v autoservisu využívá množství profesionálního nářadí. Jsou to zejména různé zvedáky a hevery, stahováky pružin a samozřejmě klempířské nářadí jako jsou roztahovák karoserii, klempířské lžíce a další příslušenství.

technology-3198585_1920 

Hydraulický roztahovák karosérií využijete při opravách karoserii osobních, dodávkových a nákladních vozidel zejména na místech, kde není možnost napojení na zdroj energie. Zařízení lze použít na rozpínání, stlačování, zvedání a natahování do všech směrů.

Stahovák pružin je zase skvělým pomocníkem při práci na podvozcích aut a usnadňuje práci při opravách tlumičů. U nás si můžete vybrat z profesionálních hydraulických stahováků nebo jednodušších mechanických Stahovák pružin .

 to nejlepší na konec. Při práci nejen na podvozku využijí profesionální autoservisy dvousloupový zvedák. Tento krasavec zvládne zvednout až 5 tun a navíc je vybaven teleskopickým ramenem a automatickým zvedáním a spouštěním. Zvedací sloupy disponují gumovými ochrannými prvky, které chrání okraje dveří při otevírání. Stejně bezpečné jsou i zámky ramen, které chrání zvedák ai zvedáno vozidlo před náhlým pádem.

auto-2469429_1280

Pokud jste nenašli to, co jste hledali do svého profi servisu nebo do své domácí garáže, klidně nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.