PROFIGARAZ RADÍ: JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT pískovačku?

 

Milí naši čtenáři,

v tomto blogu si ukážeme, jaký je rozdíl mezi jednotlivými pískovačky. Ukážeme si také, které jsou vhodné a kvůli čemu si vybírat pískovačky, na co si dávat pozor a které parametry zohledňovat nejvíce.

Pro mnohé je pískování zcela nová věc a pro některé to je běžné každodenní používání. Věříme, že si pískování s našimi pískovačky a abrazivem oblíbíte tak jako my! Dobré pískování vyžádání opravdu kvalitní výsledek - jako nové! Bohužel nebude to vyprané v perwole, ale sousedé Vám to určitě budou závidět!

 

Výber piesokovačky – kópia

 

1. Výběr vhodné pískovačky

Na našich internetových stránkách najdeme právě:

pieskovačky

 

Tyto pískovačky mají i různé typy, jednotlivě si je můžeme v krátkosti rozebrat:

1. Pískovačka 38l

Slouží na domácí hobby pískování například pokud máte doma starou garáž, bránu, kostry od motorek. Tato Pískovačka je vhodná opravdu do garáže, na méně časté používání.

38l

 

2. Pískovačka 76L

Tato bezprašná Pískovačka má 2 typy. První typ vidíte právě na obrázku. Je to Pískovačka s týmiž parametry, ale má větší zásobník. Nechce se Vám stále nasype nové abrazivum? Toto je řešení právě pro ty, kteří chtějí pískovat déle a několik hodin!

stiahnuť

2 Pískovačka 76 L typ 2 je taktéž bezprašná Pískovačka s stejným zásobníkem. Tento typ pískovačky plníme z vrchu. Rozdíl můžeme vidět na obrázku. U našich zákaznících je preferovanější první typ.

 

pieskovačka 76L 2. TYP

3. Pískovačka 105L má až 3 druhy:

a) 105L Pískovačka s vysáváním (šedá)

1827_piaskarka-syfonowa-105l-z-odkurzaczem--3

 

Naše klasická 105l Pískovačka má zabudovaný vysávat s výkonem až 1200W! Tento typ pieskovačiek zajišťuje, aby abrazivum se kterým pískem se vrátilo na své původní místo. Je to úžasné, protože nikde kolem Vás není prach, díky speciálnímu filtru. Tlak vzduchu je 300 až 700l / min. Je jedna z nejvýkonnějších.

 

 

b) 105L Pískovačka (červená)

 

233_mobilna-sifonova-pieskovacka-105-l

Tato také přenosná červená Pískovačka je vhodná spíše na interiér. Jako každá 100L + Pískovačka má v sobě vestavěný vysavač, který zabraňuje šíření abraziva jinde, než bychom chtěli! V tomto případě, je výkonnější jelikož má 300 až 700l než modrá, která má 170 až 640l / min

c) 106l Pískovačka (modrá)

1886_mobilna-sifonova-pieskovacka-106l

 

Má vestavěný prachový a abrazivní vysavač. Momentálně na našich stránkách je to novinka. Filtr umožňuje použití brusného materiálu - a tedy odsávaný materiál se nasává vysavačem a vrátí se zpět do nádrže! Už nemusíte zametat abrazivum, tato Pískovačka to udělá za Vás!

 

2. bod je Správný KOMPRESOR

 

My osobně, doporučujeme 50L nebo 100L kompresor. Víte pracovat is nižším kompresorem, ale důležité je, abyste bary udržovali na 6 atmosféře / baru. Je to nejoptimálnější tlak, který pískovačky víme dát.

Nejdříve k těm nejmenším kompresorem, v nabídce máme

8 litrový kompresor

Vhodný pro domácí kutily, kteří chtějí čas od času něco profouknout, nemají velké garážové nářadí, spíše kompresor, kteří uskladníte v bytě, v malé sklepě. Je šikovným pomocníkem.

24 litrový kompresor

Je vhodný právě pro dílny a autosrervisy na pneumatické, lakýrnické nebo pneumatické nářadí. Tento kompresor má i manometr, kterého je možné nastavit a odečítat výstupní tlak.

50 litrový kompresor

Jsou už kompresory, které používají profesionálnější a častokrát jsou tyto kompresory také využívány v dílnách, ve stavebnictví, kde se jim věnuje člověk téměř každý den. Je to nejoptimálnější kompresor právě i pro naše pískovačky. Každý doporučuje 50L kompresor, je vhodnější na menší, ale i větší nářadí. Víme s ním dofukovat, tlakovat pracovní stroje.

 

kompresor

V případě, že by Vám tyto litry nestačily, máme něco pro opravdové profesionály! 100 litrové kompresory! Tyto výkonné mašinky jsou opravdu pro ty, kteří chtějí využívat stroj denno denně. V tomto případě rozeznáváme několik typů:

3. Příslušenství

A. abrazivum

Je tím zřejmě nejdůležitějším, co ještě k zahájení pískování potřebujete. Nazýváme ho i měděná drť / písek. Na světě existuje XY druhů abraziv, důležité je co potřebujete pískovat. Pokud písků garážové nářadí, v autoservisu, doma na zahradě určitě využijte měděné abrazivum. Je vhodné na opískování a čištění odlitků, kamene, tenčích plechů (aniž by došlo k poškození!)

Má delší živnost - můžete ho "sporné" několikrát. Průměr zrna je 0,1 až 0,4 mm

 

 

B. Trysky

Trysky stejně jako druhy brazíva jsou opravdu různé, doporučujeme keramické trysky. Jejich průměry jsou také různé, my nabízíme 2 typy:

1. Typ má průměry 1,2,3,4 mm, které jsou vhodné na 19l / 38l nebo 76l pískovačky.

2. Typ má průměry 4,5,6,7 mm které jsou vhodné na 90L až 220L pískovačky

3. Typ je vhodný pouze do 105L pískovačky, a to je průměr 4 a 6 mm.

 

C. Jiné příslušenství například pískovací pistole, štětec, náhradní trysky atd.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.