Stolní řezačka na obklady a dlažbu PM-PDG-1700M
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Značka: Powermat
Stolová řezačka dlaždic pomocí mokrého řezání s diamantovým kotoučem a výkonem 1700W.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: 18000
Značka: Powermat
Sleva 3% pro registrované
Stačí se přihlásit a nakupujete výhodněji.
Expresní doručení
Tisíce produktů držíme skladem a expedujeme ihned.
Čím větší nákup, tím lepší dárek.
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky bez stresu.
Řezačka má rozsah nastavení sklonu od 90° do 45° a rozsah řezu materiálu od 18 mm do 34 mm.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
  • Napájení: 230V / 50Hz
  • Maximální výkon: 1700 W (S2 = 10 min*)
  • Otáčky bez zatížení: 2950 ot./min
  • Hloubka řezu (90°): 34 mm
  • Hloubka (15°): 18 mm
  • Rozměr pracovního stolu: 360 x 330 mm
  • Maximální úhel řezu: 45°
  • Velikost kotouče: 180 mm x 22,2 mm x 2,2 mm
  • Maximální rozměr dlaždic: 500 mm x 500 mm
  • Hladina akustického výkonu Lwa: 105 dB(A) k = 3 dB(A)
  • Hladina akustického tlaku Lpa: 92 dB(A) k = 3dB(A)
  • Třída ochrany: II
  • Stupeň krytí: IP54
  • Hmotnost zařízení: 7 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Řezačky dlažby a obkladů
Hmotnost: 10 kg
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
1x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
RB Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.7.2024
Super produkt žádný prach přesné řezàní za málo peněz hodně muziky mužů jenom doporučit
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Podobné produkty
Stolová rezačka dlaždíc 2800 ot. min. 1700W (1)
Stolní řezačka dlaždic pomocí mokrého řezání. Rychlost 2990 ot./min a výkon motoru 600W.
Kód: 15198
Stolová rezačka dlaždíc 4 500 ot.min, 1 800 W KD549 (2)
Stolová řezačka dlaždic pomocí mokrého řezání s diamantovým kotoučem a výkonem 1800W.
Pneumatická uhlová brúska 125mm AD 449C
Pneumatická úhlová bruska. Počet otáček: 11 000 ot./min. Spotřeba vzduchu: 132 l/min. Max provozní tlak: 6,3 bar. Hmotnost: 1,7 kg. Pevný kovový kryt.