Stolní bruska kombinovaná 1850W PM-SS-1850M-SM
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Powermat
Stolní bruska je určena pro zpracování všech druhů měkkého kovu a dřeva.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 5901
Značka: Powermat
Sleva 3% pro registrované
Stačí se přihlásit a nakupujete výhodněji.
Expresní doručení
Tisíce produktů držíme skladem a expedujeme ihned.
Čím větší nákup, tím lepší dárek.
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky bez stresu.
Kombinovaná stolní bruska 1850 W
Kryt brusky je vyroben z pevného a odolného kovu, což zaručuje dlouhou životnost přístroje.
Ochranu proti postříkání zaručují boční a vrchní kryty.
stolova_bruska_kombinovana(5)
OBSAH:
- Stolní bruska Powermate
- 2x mokrý a suchý štít
- 1x plastový kryt
- 1x kovový nástavec
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Napájení: 230 V / 50 Hz
Maximální výkon: 1850 W
Maximální otáčky: 2950 ot./min
Rozměry brusného kotouče 1: 150 x 20 x 16 (mm)
Rozměry brusného kotouče 2: 200 x 40 x 12,7 (mm)
Hladina akustického tlaku Lpa K = 3 dB (A): 63 dB (A)
Hladina akustického výkonu Lwa K = 3 dB (A): 76 dB (A)
Úroveň vibrací K = 1,5 m / s²: 2,5 m / s²
Hmotnost brusky: 7,1 kg
Délka napájecího kabelu: 180 cm
stolova_bruska_kombinovana(6)
Doplňkové parametry
Kategorie: Stolní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
EAN: 5902565279141
Hmotnost brusky: 7,1kg
Maximální otáčky brusky: 2950 ot./min
Průměr brusného kotouče: 200mm
Výkon brusky: 1850W