Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Pneumatický vzduchový zvedák

Pneumatické zvedáky jsou velmi oblíbené v automobilovém průmyslu. Obecně jsou mnohem odolnější než hydraulické zvedáky. Jsou určeny ke každodennímu zvedání velkého množství aut, proto jsou velmi užitečné v pneuservisech a autoservisech. Využívají stlačený vzduch, který zvedá břemena rychle a bez námahy uživatele. Proto je zapotřebí kompresor s tlakem od 5 do 10 bar v závislosti na modelu zvedáku. Zvedání za pomoci pneumatického zvedáku je rychlé, jednoduché a efektivní. Pneumatický zvedák má v automobilové komunitě mnoho názvů, například: měchový zvedák, polštářový zvedák, pneumatický hever či dokonce i sněhulák.

Konstrukce vzduchových zvedáků na Profigaráži je vyrobena z masivní oceli, s kvalitní nátěrem odolným vůči poškození a korozi. Polštáře jsou z extra pevné gumy, které odolá povětrnostním podmínkám i extrémnímu zacházení v dílně. Pojistný zpětný ventil zajišťuje, že zvednuté vozidlo nespadne ani po odpojení přívodu vzduchu. Vypouštěcí ventil bývá také umístěn na samotné rukojeti. Pevná kolečka a rukojeť usnadňují ovládání zvedáku a jeho přesouvání po dílně. Zároveň díky prodloužené rukojeti se nemusíte sklánět, což šetří i vaše záda.

💡 Nikdy nenechávejte auto na zvednutém zvedáku, vlivem času a zátěží může vzduch zvedáku povolit. V takovém případě dochází k ohrožení bezpečnosti při práci ak poškození karoserie nebo jiných dílů automobilu. Abyste tomuto předešli použijte podpěry pod auto.

Většina těchto heverů je vhodná i pro zvedání nízkých a sportovních aut, jelikož jejich výška před nafouknutím se pohybuje v průměru do 15 cm. Pro zvedání vyšších vozidel, SUV nebo dodávek je vhodný nástavec pro prodloužení zdvihu. Dosedací plochy zvedáku jsou potaženy tvrzenou gumou, která ochrání prahy a karoserii vozidla před poškozením.

 

Nejprodávanější

3542
8999135428999
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem