Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Jak si vybrat vhodnou myčku nářadí?

Práce v autoservisu / pneuservisu zahrnuje množství nečistot. Ať už je to nečistota z pneumatik, kapaliny motoru nebo dokonce mazivo - to vše znamená špínu. Co s tím udělat?

umyvačka

Co se týče rukou nebo podlahy je jejich čištění relativně jednoduché. Když však jde o nástroje nebo součástky, které byly demontovány z vozidla, je to mnohem těžší. Pro pokračování v práci je čištění častokrát nezbytné. A to je právě čas, kdy přijde myčka nářadí vhod.

umývačka naradia (4)

JAKÝM ZPŮSOBEM FUNGUJE?

Vana je nejdůležitější částí myčky. Do ní se vkládají znečištěné nástroje nebo součástky. K dispozici je speciální část podobná vodovodu, která vystřikuje pod tlakem kapalinu odebranou pumpou ze spodní části, odkud v uzavřeném okruhu prochází flexibilní hadici na součástky umístěny uvnitř vany. Kapalina je pod tlakem, což velmi rychle a účinně změkčuje nečistoty. To znamená, že odstranění nečistot je mnohem jednodušší. Pokud odolají tlaku, můžete je odstranit ručně, například pomocí hadru.

 umývačka naradia (2) 

Kdy jsou myčky nářadí užitečné?

Jsou dokonalou volbou na čištění prvků, jako:

  • servisní nástroje,
  • ložiska kol,
  • části motoru.

umývačka naradia (3)

Jaké rozpouštědlo pro myčky nářadí?

Vždy zkontrolujte, co udává výrobce. Většina výrobků dostupných na trhu jsou neagresivní rozpouštědla bez zápachu. Jejich obsah usnadňuje odstraňování chemických nečistot - vosku, maziva atd.

umývačka naradia (5)

Vyberte si myčku nářadí z nabídky Profigaráže.