Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Stolní vrtačka: Dokonalá přesnost v rukou každého mistra

Dnešní profi poradna se bude týkat práce, při které je nutná dokonalá přesnost. Stolní vrtačka je právě pro svou výjimečnou přesnost oblíbeným nářadím profesionálních mistrů i méně zkušené kutily. Vše o výhodách této vrtačky se dočtete v tomto článku.

1_1

KDE NAJDE STOLOVÁ VRTAČKA SVÉ VYUŽITÍ?

Klasická vrtačka je zřejmě všem domácím kutilům známa, a pokud čas od času něco tvoříte nebo potřebujete opravit, jistě ji používáte. Nemusíte být profesionál, abyste něco navrtali s dokonalou přesností

Stolní vrtačka z naší nabídky je ideální přizpůsobena na kutilství a i pro profesionály. Ve výrobním průmyslu má uplatnění skoro všude: dřevozpracování, stavba, řemeslnické dílny a pod.

young-carpenter-focused-work_1098-13545

PŘESNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Hlavní důvod, proč je stolová vrtačka ve výhodě oproti klasickým vrtačkám, je vysoká přesnost vrtaných otvorů, a to nejen v šíři a úhlu, ale i v hloubce. Samozřejmě, je to díky kvalitnímu a pevnému stojanu, na který je vrtačka připevněna. To znamená, že při práci pohybujete předmětem na vrtání a nikoli samotnou vrtačkou.

Další výhody stolové vrtačky: 

- stabilní pohonná jednotka

- při práci se stojánkovou vrtačkou máte vždy alespoň jednu ruku volnou

- stůl si můžete výškově nastavit podle potřeby

- nastavitelná hloubka vrtu

- nastavitelný úhel vrtu ( +/- 45 °)

 

VÝBORNÝ POMĚR CENA / KVALITA

Při výběru kvalitní stolové vrtačky jsou důležité:

- příkon a převod

- rychlost otáček

1_11_2

1_3

Stolní vrtačka z naší nabídky se může pyšnit vysokým výkonem. Příkon se u běžných stolních vrtaček pohybuje mezi 300 - 500 W, silnější a profesionálnější vrtačky dosahují samozřejmě vyšší příkon. V tomto případě je výkon vrtačky až 1550 W .

Rychlost otáček závisí na nastaveném stupně převodu: pokud se zaměříme na převod do síly, otáčky dosahují 580 otáček za minutu, v případě převodu do rychlosti mohou otáčky dosahovat až 2650 otáček za minutu.

carpenter-works-with-tree_1157-18533

Máte už naši stolovou vrtačku nebo uvažujete nad její koupí? V každém případě věříme, že jste se opět něco nového dozvěděli a obohatili o nové poznatky.

Na profigaráži Vám nabízíme široký výběr vrtaček:

 - příklepové vrtačky

- akumulátorové vrtačky

- stojanové vrtačky

 vrt    vrt2

Vyberte si tu nejlepší pro Vás. Pokud si s výběrem stolové vrtačky nevíte poradit, rádi Vám na vaše otázky odpovíme mailem, telefonicky nebo prostřednictvím chatu.