Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Pneumatické nářadí ke kompresoru - všestranný pomocník profi mistrů

V dnešní profigaráž poradně Vám představíme sadu pneumatického nářadí ke kompresoru  a jeho všestranné využití při práci v dílně, autoservisu a pneuservisu. Poradíme Vám na co slouží příslušenství sady pneumatického nářadí ke kompresoru a samozřejmě zmíníme i kompresory, které jsou nedílnou součástí pneumatického nářadí.

sada_pneumatickeho_naradia_ku_kompresoru
 
Tip:
 
Sada pneumatického nářadí je cenově výhodnější, než zakoupení samostatných pistolí, které vás mohou vyjít draho.
 

Na co všechno se dá sada pneumatickéhp NÁŘADÍ KE KOMPRESORU využít?

Jak jsme již zmínili, využití je velmi široké. Sada pneumatického nářadí ke kompresoru je skvělý pomocník pro profesionály, ale i domácí kutily. V naší nabídce najdete sadu pneumatického nářadí ke kompresoru  s pistolemi na různé použití. Jeho součástí je:

- stříkací lakýrnická pistole s horní nádržkou 
 
- oplachovací pistole
 
- vzduchová pistole s manometrem
 
- ofukovací pistole
 
- 5 m spirálová hadice ke kompresoru
 
pistol_s_nadrzkou_na_pneumaticke_naradie pneumaticka_pistol_manometer
lakyrnicka_pistol_ku_kompresoru hadica_kompresoru+lakyrnicka_pistol
 
 
Správnou pistoli si vyberete na základě toho, co se právě chystáte kutit:

- Lakování, lakýrnické práce - dejte sbohem starému laku na karoserií. Zvládnete to pomocí stříkací pistole s horní nádržkou na lak, akryl nebo vodní barvy.
 
- Čištění - vyčistit špínu i z těžko dostupných míst bude hračka s oplachovací a ofukovacími pistolí. Oplachovací pistole je ideální na mokré čištění, ofukovací pistole pomůže při suchém čištění nebo odstraňování vody z tenkých spár a mezer. Čím hůře přístupná místa se chystáte vyčistit, tím delší trysku doporučujeme použít.

- Huštění a kontrola tlaku pneumatik - na tuto činnost využijete vzduchovou pistoli s manometrem.
head_5_otazek_pri_vyberu_kompresoru_970x598_Pic_400
  
Součástí pneumatického kitu je kromě vyměnitelných pistolí i spirálová hadice, která slouží k propojení pistolí nebo jiného pneumatického nářadí s kompresorem. Podle potřeby si víte z naší ponuky vybrat potřebnou délku hadice.

_jcr_content

Jaký kompresor zvolit?

Pneumatické nářadí využívá stlačený vzduch jako zdroj energie, díky čemuž je bezpečnější na provoz než elektrické. Na dodávání vzduchu se využívají kompresory, kterými se plní i pneumatiky na vozech. Pneumatické nářadí je cenově dostupné, což ocení zejména kutilové. U nás si vyberete z množství kompresorů a potřebného příslušenství.

 

Vše o kompresorech a jak si vybrat ten správný se dozvíte v našej článku:
 
 
Pro lepší představu o tom, jak vypadá naše pneumatický nářadí ke kompresoru a co všechno je jeho součástí, jsme pro vás připravili krátké video: