Hledáte způsob, jak ušetřit? Zaregistrujte se a využijte extra slevu 3% na celý nákup (platí na nezlevněné zboží).

Toto je 5 tipů na vánoční dárky pro muže

Vánoce se blíží a určitě už mnozí přemýšlíme čím bychom potěšili svou polovičku, nebo si udělali radost pro sebe. Věříme, že najdete inspiraci a vyberete si vánoční dárek v pohodlí domova a bez zbytečných předvánočních stresů.

 

Rázové utahováky

Připravte se na zimu a sezónu přezouvání. Nové designy a technologická vylepšení ocení hlavně domácí kutilové. Utahování šroubů bude od teď hračka. V naší nabídce naleznete elektrické, akumulátorové, pneumatické utahováky.

Kufr s nářadím

Chybí Vám doma základní dílenské nářadí bez kterého se neobejde žádný domácí kutil? Nesmí chybět v autoservisu ani v garáži. Obdarujte svou polovičku praktickým kufrem s nářadím. Velké praktické sady využije mechanik, ale také domácí kutil. Gola sady s nářadím obsahují množství hlavic různých velikostí, nástavce, bity, klíče, ráčny atp.

 

Vysokotlakové čističe

Ruční čistič udrží garáž i auto v čistotě. Vysokotlaký čistič slouží k preciznímu vyčištění a odmaštění všech strojů, aut, dílen, chodníků, střech i fasád. Pomocí silného proudu se zbaví každé nečistoty. Skvělá praktická pomůcka pro každého automobilového fanouška nebo domácího kutila, který má rád čistotu.

Stěna na nářadí

Chybí Vaší polovičce pořádek v dílně, nebo v garáži? Závěsná stěna je perfektní způsob, jak ušetřit prostor a mít přehled v nářadí a součástkách. Praktická pomůcka pro uložení potřebného vybavení pro vaši dílnu, sklad, garáž nebo technickou místnost.

Nájezdové rampy

Máte doma šikovného automechanika nebo chlapa, který je zručný a vyzná se v autech? V tom případě jistě ocení praktickou pomůcku do své garáže jako je nájezdová rampa. Nájezdová rampa je skvělá praktická pomůcka pro údržbu, opravu a přezouvání aut.